Velkoobchod

Vážení obchodní partneři,

svíčky jsou skvělým způsobem, jak vytvořit příjemnou atmosféru a zlepšit náladu při jakékoliv události. Přicházíme na trh s něčím, co se u nás ještě nenachází. Svíčka POWDERCANDLE nabízí nekonečné možnosti využití, které jsou omezeny pouze Vaší fantazií. Inspirujte se v naší galerii a podívejte se, jak můžete tyto sypané svíčky využít.

Naše svíčky jsou vhodné pro různé obory, včetně restaurací, dárkových a party obchodů, svatebních i masážních salonů a mnoho dalších. Jsou vytvářeny z čistě rostlinných surovin a nabízíme je za stejnou cenu jako parafínové svíčky. Pro svíčku si můžete zvolit vlastní oblíbenou nádobu. Výhodou je, že po použití zůstane nádoba čistá – nehrozí její zčernání. Na našich stránkách najdete designové tipy, jak tímto produktem oživit interiér. Vaši zákazníci tak získají jedinečný a přizpůsobený produkt.

Pro naše nové klienty navíc máme speciální nabídku. Nabízíme výhodný startovací balíček, díky kterému si naše produkty můžete jednoduše vyzkoušet. Tento balíček obsahuje vzorky našich nejpopulárnějších svíček a další bonusy. Je to skvělá příležitost jak odstartovat spolupráci s námi.

Sypané svíčky mají mnoho benefitů, jedním z nich je skutečnost, že nevytvářejí odpad. Každý prášek lze zcela spotřebovat. Při vytváření dekorací doma nebo na větších akcích tak nevzniká přebytečný odpad. Stolní svíčky, které nevyhoří úplně a nemohou být znovu použity, jsou minulostí. S našimi sypanými svíčkami POWDERCANDLE se tyto problémy již nevyskytují – budete mít vždy nové a čerstvé svíčky.

Pokud máte zájem o naše produkty, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Rádi Vám zašleme velkoobchodní ceník a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

S pozdravem Tým Sypanásvíčka.cz

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Máte zájem o spolupráci?

Zaujala Vás naše Sypaná svíčka ? Napište nám a my se vám ozveme do 24 hodin.